„Pomysły są powszechnym towarem.
Wprowadzanie ich w życie nie jest”.

Michael Dell

O mnie

Wnętrza to moja fascynacja i pasja zarazem – moja przygoda z projektowaniem toczy się już ponad dekadę.
Przekładanie inspiracji w realizacje to największa frajda i radość jaką spotykam w tym co robię na co dzień.
Podjęcie się pracy nad danym projektem to niejako włączenie w głowie przycisku start na stałe, w czasie, gdy toczy się lawina pomysłów, strumień rysunków, modeli 3D, połączeń kolorystycznych i materiałowych.  Inspiracja przychodzi często wtedy, gdy się tego najmniej spodziewasz – to olśnienie w chwili relaksu, czy przebudzeniu się o piątej nad ranem… a czasem podczas spaceru w lesie czy nad morzem ….
Najważniejszym wykładnikiem dobrego wnętrza jest funkcjonalność, estetyka, spójność, dbałość o detale, a także komfort i poczucie relaksu przebywających w nim ludzi – dlatego też ogromną wagę przywiązuję do potrzeb zgłaszanych przez klientów, moim celem jest zaaranżować przestrzeń dbając o potrzeby i indywidualne gusta – niejako na miarę.
Ciągła nauka, szkolenie zdobywanie doświadczenia „na placu boju” czyli budowie, to moja codzienność. Ważne dla mnie jest, aby nie ulegać chwilowym trendom, staram się, aby realizacje były w stanie przetrwać próbę czasu – żeby były ponadczasowe.
Realizując projekty spełniam marzenia klientów, ale także swoje – gdyż sprawia mi to ogromną radość i czerpię z tej pracy niesamowitą energię i satysfakcję.
Gwarantuję wykonanie wnętrza wyjątkowego, funkcjonalnego i spójnego stylistycznie.
Dzięki współpracy ze mną – Ty zyskujesz na czasie dzięki m.in. braku konieczności prześwietlania rynku w doborze materiałów – co jest niesamowicie pracochłonne. Otrzymujesz propozycje rozwiązań niesztampowych – które mogą w sposób niespodziewany uatrakcyjnić przestrzeń, która będzie Cię otaczać na co dzień.
Gdy oddajesz swoją przestrzeń do zaprojektowania pod klucz – unikasz stresu, walki z wykonawcami, konsekwencji popełnienia błędów z braku doświadczenia lub braku czasu, przyspieszasz termin wprowadzenia się do wymarzonego miejsca.

Serdecznie zapraszam Cię do współpracy.
Magda