Pragnę Ci zaproponować swoje usługi w zakresie projektowania wnętrz,
zarówno mieszkalnych jak i komercyjnych.
Prowadzę działalność na terenie Trójmiasta, ale - podejmuję się również pracy zdalnej online.
Dzisiejsza technologia stwarza ku temu fantastyczne warunki.

BASIC

od 70 zł/m2

STANDARD

od 100 zł/m2

COMFORT

od 180 zł/m2

POD KLUCZ

Jest wyceniany indywidualnie

PAKIET BASIC

SPOTKANIE PRZY KAWIE – pierwsze spotkanie jest całkowicie niezobowiązujące – ma na celu poznanie się, zaznajomienie z rzutami przestrzeni projektowej – przedstawienie oferty i uzgodnienie zakresu działań.

ANALIZA POTRZEB – spotkanie, na którym rozmawiamy o stylu życia, oczekiwaniach, potrzebach, indywidualnych pasjach, zainteresowaniach każdego domownika, analizując organizację życia codziennego, rozmawiamy o budżecie, terminach realizacji, poddajemy kwestie do zastanowienia się i przemyśleń – na tym spotkaniu dochodzi do podpisania umowy.

INWENTARYZACJA – kolejnym krokiem jest dokładne zmierzenie projektowanych pomieszczeń, w przypadku trwającej budowy i braku fizycznej możliwości dokonania pomiarów, projekt koncepcyjny zostanie wykonany na podstawie dokumentacji technicznej dostarczonej przez developera a później zaktualizowany.

PROJEKT KONCEPCYJNY – są to propozycje układu funkcjonalnego pomieszczeń na podstawie rzutów 2D organizujących przestrzeń (układ ścian, orientacyjne rozmieszczenie mebli, armatury w łazienkach) określamy rozwiązania estetyczne, omawiamy ogólny klimat jaki ma panować w projektowanej przestrzeni. Zakończenie tego etapu to akceptacja rozwiązań na podstawie widoków 3D.

CENA: od 70 zł/m2

PAKIET STANDARD

W pakiecie STANDARD zawiera się to co pakiecie BASIC oraz dodatkowo:

PROJEKT WYKONAWCZY – na podstawie zaakceptowanego projektu koncepcyjnego wybierane są konkretne materiały wykończeniowe, w tym celu wspólnie udajemy się do sklepów, wybieramy elementy wykończeniowe: podłogi, tapety, glazurę itp. tworzony jest projekt wykonawczy dla ekip budowlanych:

– rzuty pomieszczeń
– rzuty sufitów podwieszanych
– rzuty z przyłączami hydraulicznymi,
– układ glazury i terakoty, tapet
– kolory ścian
– szczegółowe rozplanowanie elektryki i oświetlenia wraz z włącznikami i gniazdami elektrycznymi
– układ podłóg – sposób ich ułożenia
– zwymiarowane projekty mebli na wymiar
– wyliczenie materiałów do zamówienia itp.
– pakiet ten obejmuje 2-3 wizyty na budowie w celu omówienia projektu

 CENA : od 100 zł/m2

PAKIET COMFORT

W pakiecie COMFORT zawiera się to co pakiecie STANDARD, oraz dodatkowo:

REALIZACJA I NADZÓR AUTORSKI – na tym etapie czuwam nad przebiegiem prac. Omawiam projekt w wykonawcami, w kluczowych momentach odbywają się wizyty na budowie ( 6 -10 RAZY) mające na celu sprawdzenie zgodności prac z projektem. Ilość wizyt na budowie określana jest w zależności od wielkości i skomplikowania projektu na etapie umowy. Dodatkowe wizyty na życzenie klienta są dodatkowo płatne.

CENA: od 180 zł

PAKIET POD KLUCZ

Remont czy wykończenie mieszkania nie musi być dla Ciebie mordęgą, oprócz projektu, nadzoru autorskiego, podejmuję się również realizacji pod klucz, oferując Ci kompleksową usługę, i angażując fachowców, sprawując nad nimi ścisły nadzór. Ty oddajesz mieszkanie na cały czas realizacji projektu, a ja czuwam nad całościową realizacją we wszystkich aspektach bez ograniczeń. Cenę ustalamy po dopięciu projektu, wiesz dokładnie ile to będzie Cię kosztować. Uzgadniamy datę odbioru mieszkania gotowego do zamieszkania.  Ja robię zakupy, organizuję ekipy wykończeniowe, logistykę, a także sprzątanie po budowie.

Ty masz komfort, bezpieczeństwo, wolną głowę, oszczędzasz czas który możesz poświęcić na własne pasje, ale oszczędzasz też pieniądze gdyż błędy na budowie oraz czas bardzo dużo kosztują.

Podchodząc indywidualnie do każdego projektu sprawię że dostaniesz niepowtarzalne wnętrze stworzone na miarę Twoich potrzeb – specjalnie dla Ciebie BEZ TWOJEGO ZAANGAŻOWANIA W BUDOWĘ.

W tym wariancie cały trud procesu wykończenia spoczywa na moich barkach, wykorzystując wieloletnie doświadczenie, zaznajomionych fachowców, znajomość branży i kontakty zrobię wszystko za Ciebie oddając wnętrze gotowe do zamieszkania.

CENA : Pakiet POD KLUCZ zawsze jest wyceniany indywidualnie